Polska Jazda

 •  

   

   

   

                                                          Będziesz

                                                          dobrym kierowcą.

   

                                                                                 

 •  

   

   

   

                                                          Będziesz

                                                          świetnie jeździć.

   

                                                                                 

« »

Opinie naszych kursantów

  

 

  Maciek

Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale po kursie z Panem Radkiem Biegańskiem za kierownicą czułem się na tyle pewnie, że podjąłem się pracy taksówkarza. Polecam!


   2017-12-11      16:44:33
   Łukasz

Bardzo miło wspominam naukę jazdy z Panem Radkiem. Świetna atmosfera, konkretna jazda, kill-krzyżówki pokazane. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem ;D POLECAM!!


   2017-12-21      23:11:09
  

MonikaPodczas jazdy rewelacyjna bezstresowa atmosfera, a wszystko dzięki wspaniałemu instruktorowi. Pan Radek jest uśmiechniętym, bardzo cieprliwym i wyrozumiałym człowiekiem. Dziękuje za przygotowanie do egzaminu jak i do jazdy codziennej.


   2017-12-22       18:36:54
   Artur

Polecam gorąco... miła atmosfera, ekstra nauczanie i pełen profesjonalizm. Prawko zdane aż miło:)))


   2017-12-07     13:42:08 
 

Michał

Atmosfera na jazdach luźna,zero stresów! Prawko zdane za pierwszym razem ,mała firma wielcy ludzie . Polecam !


    2018-02-17    12:02:23
 

Katarzyna

Polecam!!!Jazda bez stresu, miła ,luźna atmosfera, ale stawiająca na nauczeniu bezpiecznej jazdy.Wiele skrzyżowań przejechanych i omówionych. Instruktor Pan Radosław jest spokojną i cierpliwą osobą, jazda z nim to to sama przyjemnsc.


  2018-02-21    19:23:02  
  

Dorota

Polecam wszystkim! Szkoła na najwyższym poziomie - profesjonalne i ciekawie przeprowadzone wykłady, a nauka jazdy z Panem Andrzejem Guzikiem daje pewność zdania egzaminu w WORD za pierwszym razem. Ja mam już to za sobą. Polecam wszystkim Polską Jazdę  


  2018-03-09    12:30:11  
  

Jasiek

Dzięki Panu Andrzejowi zostałem przygotowany do egzaminu na najwyższym poziomie i zdałem za PIERWSZYM podejściem. Najlepsza szkoła nauki jazdy! POLECAM!


  2018-03-10     19:17:19  
 

Paulina

Bardzo polecam Pana Andrzeja Guzika, przesympatyczny, profesjonalny, umiejętnie przekazuje wiedze w miły i przystępny sposób. Nauka jazdy była czystą przyjemnością, dzięki czemu zdało się za pierwszym razem!


  2018-03-19     14:29:21  
 

Vitalii

Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy 'Polska Jazda'. Szkoła ma wysoki poziom nauczania, jednak kurs przebiega w bardzo miłej atmosferze, co pozytywnie wpływa na efekty w nauce. Godziny jazd są bardzo elastyczne, nigdy nie miałaem problemu z wyborem terminu. Doskonałe podejście do kursanta, zarówno na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Interesujący sposób przekazana teorii na wykładach przez pana Andrzeja. Instruktorzy bardzo cierpliwi i pomocni. Pan Radek najlepszy instruktor, cierpliwy a przede wszystkich potrafi wszystko krok po kroku dokładnie wytłumaczyć oraz podać niezbędną i ważliwą informację dotyczącą egzaminu państwowego, który był zdany Z PIERWSZEGO RAZU (TEORIA I PRAKTYKA w jednym dniu). Jestem bardzo zadowowlony ze swojego wyboru szkoły jazdy.


  2018-04-27  15:36:48
  

Weronika 

Polecam bardzo serdecznie Pana Andrzeja Guzika- profesjonalne podejście, wiele rad praktycznych i przemiła atmosfera. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem! :) POLECAM POLSKĄ JAZDĘ!


 

2018-04-30     15:52:11  
  Małgorzata 

Chcę wszystkim polecić szkołę POLSKA JAZDA we Wrocławiu. Wiedza przekazana w profesjonalny i rzetelny sposób. Duża dostępność i elastyczność godzin jazdy jest ogromnym plusem dla osób pracujących jak również uczących się, umożliwia to szybki i bezproblemowy przebieg kursu. Jazda z uwzględnieniem tras egzaminacyjnych w miłej i bezstresowej atmosferze ndywidualne podejście do kursanta daje poczucie pewności na drodze i sprawia wiele frajdy. Egzamin teoretyczny zdany na maksymalną ilość punktów przy pierwszym podejściu. A egzamin praktyczny nie był wyzwaniem. Serdecznie polecam


  2018-05-23   10:25:46  
 

Jakub

Zdane za pierwszym ;) bardzo dobrze uczą z humorem polecam!


  2018-05-23    15:40:40  
 

Olena

Witam! Chciałabym polecić szkołę POLSKA JAZDA we Wrocławiu. Wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo. Pan Radosław profesjonalnie cierpliwie tłumaczył i ćwiczył manewry. Doskonale przygotował mnie do egzaminu, jestem bardzo zadowolona który zdałam bezbłędnie za pierwszym razem! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy, jak najbardziej polecam wszystkim!!!


 
  2018-05-29    21:25:49    
  

Nela

Rewelacyjna szkoła jazdy, genialna atmosfera, brawurowo dobrani instruktorzy! dzięki którym egzamin pójdzie Wam rewelacyjnie Z ogromną satysfakcją i przyjenmością polecam POLSKĄ JAZDĘ ❤️


  2018-06-06   18:36:18  
 

Zofia

Polecam w 100%, w szczególności instruktora p. Andrzeja Guzika, który oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej posiada pasję do swojego zawodu, co sprawia że jeżdżenie z nim i słuchanie jego wykładów to prawdziwa przyjemność ???? dzięki niemu zdałam dziś bezstresowo egzamin i za tydzień odbieram prawo jazdy!


  2018-06-14   14:08:47  
 

Mateusz

Zdecydowanie polecam szkołę. Zdanie egzaminu nie sprawiło mi problemu, byłem do niego przygotowany i mimo oczywistego stresu nie popełniłem głupich błędów dzięki wcześniejszemu powtarzaniu wszystkich umiejętności. Instruktor(Pan Radek) zwracał uwagę na moją jazdę i pomagał mi zauważyć szczegóły, których sam jako początkujący nie mogłem dostrzec, skupiał się na tych elementach jazdy, które wychodziły mi gorzej(chociaż całość była wytłumaczona dość dobrze, dlatego z reguły były to poprawki kosmetyczne), zamiast po prostu wałkować program, co wbrew pozorom nie zawsze jest tak oczywiste jak się może wydawać. Wykłady poprowadzone w profesjonalny sposób, znaczna większość materiału cały czas siedzi w głowie. To co moim zdaniem bardzo ważne uczą przede wszystkim świadomej jazdy jako kierowca, a nie tylko i wyłącznie pod zdanie egzaminu.


  2018-06-18    22:25:36  
  

Marika

Bardzo polecam Instruktora Pana Andrzeja Guzika. opanowany , bezstresowy, wszystko jasno tłumaczy i bardzo miła atmosfera. Bardzo dobrze prowadzi lekcje  teoretyczne . Polecam !!! Tylko pana Andrzeja Guzika.  


   2018-07-04  22:37:03  
 

Emilia

Polecam Pana Andrzeja Guzika, który profesjonalnie i zrozumiale przeprowadza wykłady oraz jest najsympatyczniejszą osobą jaką znam, dzięki czemu jazda z nim przebiega w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Naprawdę widać pełen profesjonalizm w tym co robi.


  2018-07-16   12:42:51  
  

Kamila

Polecam jazdę z panem Radkiem, który swietnie przygotowuje do egzaminu praktycznego. Jego metody nauki są po prostu skuteczne. Dzisiaj praktyczny zdalam za pierwszym razem :) dziękuję


  2018-07-20   17:52:36    
 

Magdalena

Serdecznie polecam szkołę Polska Jazda i mojego świetnego instruktora - Pana Andrzeja Guzika. Ogromne doświadczenie, mnóstwo cierpliwości do kursantów, fajna atmosfera podczas jazd i ciekawe wykłady z praktycznymi materiałami szkoleniowymi przygotowanymi przez Pana Andrzeja. Cena niższa niż w innych szkołach, a poziom nauczania wysoki. Egzamin praktyczny zdany bez problemu za pierwszym razem! Polecam w 100%!


  2018-07-31  12:58:35  
  

Urszula

Szkoła godna polecenia. Pan Andrzej Guzik w bardzo przystępny sposób przekazuje teorię a Pan Radek cierpliwie i ze spokojem uczy jak świadomie poruszać się na drodze.  Teorię zdałam za pierwszym razem a praktykę za drugim, jednak to stres a nie umiejętność jazdy zdecydowała, że musiałam podejść do egzaminu drugi raz. POLECAM


  2018-08-20     12:30:45  
 

Weronika

Polecam Polską Jazdę! Świetni instruktorzy i częstotliwość jazd co pomogło w szybkim załatwieniu prawa jazdy. Miła atmosfera towarzyszyła efektownej nauce, na wykładach z teorii jak i podczas jazdy????


  2018-08-24     19:19:19  
  

Lilianna

Zdecydowanie polecam OSK Polska Jazda. Kurs robiłam w Akademii Dobrej Jazdy, ale po zdaniu egzaminu wewnętrznego wybrałam tę szkolę na jazdy doszkalające. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora Pana Radosława Biegańskiego w końcu moja jazda przestała być chaotyczna, a elementy, które wymagały podszlifowania bardzo szybko zostały dopracowane. Największym zaskoczeniem był dla mnie sposób wykonania łuku przedstawiony przez instruktora w tej szkole. Element ten mimo wyjeżdżenia dodatkowych godzin w poprzedniej szkole nie wychodził mi za każdym razem. Dzięki metodzie jaką uczą w tej szkole, łuku po prostu nie da się zepsuć. Nauka odbywała się w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas jazd wszystkie sytuacje na drodze i manewry były rzetelnie na bieżąco tłumaczone i nie zdarzały się sytuacje, kiedy instruktor przez większość czasu wisiał na telefonie wysyłając smsy, co w ADJ było normą. To co dla mnie było szczególnie istotne, w tej szkole dbają o pozytywne mentalne nastawienie kursanta do egzaminu, co przy jednoczesnym poczuciu, że jestem dobrze przygotowana pozwoliło mi zapanować nad stresem podczas egzaminu praktycznego i zdać za pierwszym podejściem. Uważam, że zaangażowanie, indywidualne podejście i ogromna cierpliwość instruktora zasługuje na najwyższe uznanie. To, że instruktorowi, zależy na tym, aby kursant zdał egzamin, ale również aby radził sobie na drodze już jako świadomy kierowca było widać na każdym kroku.


  2018-08-29     20:25:49  
 

Tadeusz

Właśnie jestem po egzaminie - oczywiście zdanym za pierwszym razem! :D Bardzo gorąco polecam tę szkołę jazdy! Pracują tam na prawdę świetni ludzie i profesjonaliści. Ja akurat miałem wykłady i praktykę z tym samym instruktorem - Andrzejem Guzikiem. W 100 % mogę polecić każdemu. Wykłady Pan Andrzej prowadzi bardzo rozbudowane, podając mnóstwo przykładów w formie filmów nakręconych z drogi. Więdzę przekazuje bardzo konkretnie i w pełni zrozumiale. Podczas zajęć praktycznych dostosowuje kolejne lekcje do postępów jakie robi kursant. Bardzo indywidualne podejście, pełne dobrego humoru i wspaniałej atmosfery! Każdemu będę polecał tą szkołę jazdy! Pozdrawiam! 


  2018-08-31   20:19:52     
  

Ewelina

Polecam szczerze. Mila i profesjonalna obsługa. Jezdzilam z Panem Radkiem, super instruktor. Egzamin zdany, teraz tylko czekam na odbior prawa jazdy.


  2018-10-08   14:45:19  
  

Vitalii

Gorąco polecam tą szkolę. Jestem zadowolony ze wspólpracy z kierownictwem. Wykładowca logicznie i strukturalnie przekazuje wiedze dla kursantów. Najmocniej polecam Pana Jacka Rosteckiego, świetny i profesjonalny instruktor. Ponadto jest on z zawodu pedagogiem, dlatego łatwo i przyjemnie z nim się jeżdzi. Zawsze pochwali, a gdzie trzeba to i ochrzani, ale zawsze z poszczególnym tlumaczeniem skomplikowanej sytuacji. Zdałem wszystkie egzaminy z pierwszego razu, i to dzięki Panu Jacku!


  2018-10-17   20:22:56  
  

Tomasz

zdałem za pierwszym razem :) pan Guzik wymagający,ale dobrze pewnie dlatego zdalem powodzenia przyszłym kierowcom:)


  2018-10-21   00:46:04  
 

Kamila

Jestem zadowolona z podejścia do kursanta, wszystko świetnie tłumaczą jestem bardzo zadowolona, że nauczyli mnie dobrze prowadzić


  2018-11-21   21:35:25  
  

Patrycja

Wspaniała szkoła jazdy! Nienaganną podejście do kursanta, wszystko dobrze wytłumaczone, jazda to sama przyjemność. Nauka bezstresowa, aczkolwiek dużo ucząca i wymagająca. Wspaniali intruktorzy, którzy potrafią się pośmiać, porozmawiać, doradzić, ale gdy trzeba również postawić do pionu. Bardzo miło wspominam kurs w tej szkole i śmiało mogę polecić ją każdemu!!!


  2018-12-10   22:31:52  
  

Natalia

Pan Andrzej Guzik- instruktor, który stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Jest szczery, posiada dużą wiedzę z zakresu jazdy samochodem, którą dzieli się z podopiecznymi. Pan Andrzej jest profesjonalny,kompetentny i nie posługuje się kiepskim i wulgarnym żarcikiem, na który leci większość intelektualnych nastolatków. Uważam, że jest wybitny. Życzę aby każdy z Państwa miał okazję posłuchać cennych rad z ust tego człowieka, nie rad głupca śmierdzącego papierochem i łapiącego za kolanko. 


  2018-12-11   23:13:40  
 

Szymon

Gorąco polecam. Godziny wyjeżdżone w tempie wybranym przeze mnie. Możliwość szkolenia na jednym z 4 samochodów, Jarisce albo Kiji. Rewelacyjni instruktorzy, profesjonalnie podchodzący do ucznia. Wykłady dobrze i w prosty sposób przygotowujące do jazdy, autorstwa Andrzeja Guzika, jednego z czterech instruktorów, z którym jeździłem. Pomógł mi się przygotować do egzaminu w każdym jego aspekcie przez co pewniej podchodziłem do egzaminu. Gdybym miał możliwość ponownego wyboru szkoły, nie zmienił bym zdania.


    2018-12-21      14:37:49
  

Michał

Godziny wyjeżdżone z Panem Radkiem to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Instruktor posiada solidną wiedzę merytoryczną którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób. Dawno nie poznałem tak równego człowieka :) Egzamin zdałem za pierwszym podejściem i zawdzięczam to właśnie Panu Radkowi.  Szczerze polecam tą szkółkę każdemu kto jest zainteresowany sprawnym przyswojeniem zasad ruchu drogowego. Panie Radosławie jeszcze raz, dziękuję serdecznie za miło spędzony czas :)


   2019-01-03   15:01:21  
  

Miłosz

Polecam robienie kursy na prawo jazdy w Polskiej Jezdzie. Ja z Panem Radoslawem to sama przyjemność, dużo śmiechu, wszystko na luzie. Doskonale pokazane techniki parkowania jak i wszystkie manewry które wykonuje się na placu manewrowym. Podczas jazdy po mieście zostały mi pokazane wszystkie miejsca, w których najczęściej osoby podchodzące do egzaminu oblewają. Praktyka i teoria zdane za pierwszym razem, po zakończeniu praktyki dostałem informację od egzaminatora że musiałem mieć dobrego instruktora bo moja jazda byla wzorowa, Pozbawiona wszelkich bledow. Serdecznie polecam!!!


  2019-02-07   19:25:23  
  

Jola

Egzamin zdany za pierwszym razem!! Dzięki Panu Andrzejowi Guzikowi.To instruktor którego gorąco polecam,jest wymagający, ale i cierpliwy.Ma wiele cennych rad, sam przygotowuje wykłady a to co robi jest jego pasją.Zapisałam się do Polskiej Jazdy po przeczytaniu opinii na stronie i nie żałuję a dzisiaj wklejam swoją :) Naprawdę jeszcze raz gorąco polecam!


  2019-02-26  16:28:44  
  

Rafał

Z czystym sumieniem polecam tą szkołę. Wykłady z panem Andrzejem na pełnym luzie ale przekazana wiedza zaowocowała zadanym egzaminem teoretycznym za 1szym razem na 100proc. Jazdy z panem Radkiem w odpowiadającym mi klimacie tzn na luzie ale w pełni realizujące to czego trzeba się nauczyć. Na egzaminie praktycznym egzaminator nie mógł mnie niczym zaskoczyć, wszystko było wcześniej oklepane na jazdach z p. Radkiem. Jeszcze raz polecam szkołę POLSKA JAZDA. A wykładowcy p. Andrzejowi i instruktorowi p. Radkowi wielkie podziękowania za zajebiste przygotowanie 


  2019-03-10    09:51:26  
  

Bartosz

Polecam serdecznie. Pan Radosław-genialny instruktor, uczy z humorem i konkretnie. Miła atmosfera podczas wykładow i jazd.


  2019-03-27   15:25:16  
  

Daniel

Zachęcam to wykupienia kursu w Polskiej Jeździe. Instruktorzy wyrozumiali, potrafiący dokładnie opisać popełnione błędy. Pani z biura bardzo miła. Osobiście robiłem kurs kategorii B. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem.


  2019-03-29    19:45:34  
  

Norbert

Bardzo polecam kurs na prawo jazdy OSK Polska Jazda ze względu na profesjonalne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Godziny wyjeżdżone z instruktorem panem Andrzejem to przyjemność, przekazał mi niezbędną wiedzę aby bez problemu zdać egzamin państwowy.


  2019-04-01   21:24:15  
  

Artur

Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Polska Jazda. Zajęcia teoretyczne prowadzone prowadzone były bardzo profesjonalnie przez p. Andrzeja Guzika, mnóstwo filmików nakręconych podczas jazdy z innymi kursantami (p. Andrzej jest również instruktorem) przedstawiających typowe błędy kierowców; dla mnie przy aktywnym słuchaniu i zadawaniu pytań wykłady te były wystarczające do przerobienia 2000 pytań z części teoretycznej. Pani Magda w biurze bardzo miła, zawsze chętna do pomocy. Daje również płytki z aktualnymi pytaniami do części teoretycznej egzaminu (bardzo przydatna!) Jeśli chodzi o część praktyczną kursu to jest ona prowadzona Kią Rio (taka jak na egzaminie w WORD) lub Toyotą Yaris (jest ona podstawiana na pierwszy egzamin w WORD, za kolejnym razem za opłatą). Miałem jazdy z p. Radosławem Biegańskim, człowiekiem z niesamowitą pasją do prowadzenia zawodu. 30 godzin z nim zupełnie wystarcza do zdania egzaminu w WORD za pierwszym razem (zdałem zarówno teorię, jak i praktykę za pierwszym razem). Podczas jazd zostały mi przedstawione wszystkie trudne miejsca na egzaminie praktycznym. Ponadto p. Biegański pokazuje wszystkie manewry w sposób prosty i zrozumiały. Na plus również atmosfera podczas jazd, z jednej strony  zawsze można się pośmiać, z drugiej instruktor potrafi zmotywować i konstruktywnie skrytykować, gdy robi się za dużo błędów. JEŚLI MIAŁBYM WYBRAĆ SZKOŁĘ JAZDY JESZCZE RAZ, WYBRAŁBYM POLSKĄ JAZDĘ.


  2019-06-01    16:32:03  
 

Wiktor

Polecam, bardzo dobra szkoła jazdy. Instruktor Andrzej Guzik zna się na rzeczy. Super nauczyciel!


  2019-06-19      21:16:45  
  

Małgorzata

Polecam wszystkim! Miałam połowę jazd z panem Radkiem, następna połowę z panem Henrykiem. 30 godzin zdecydowanie wystarczyło, żeby zdać za 1 razem oraz opanować stres na egzaminie.


  2019-07-22      12:38:23  
  

Maciej

Polecam tą szkołę nauki jazdy z czystym sercem. Pan Radosław profesjonalnie podchodzi do nauczania jazdy, na jazdach z nim panuje miła atmosfera, po nauce egzamin państwowy zdany za pierwszym razem dzięki jego wskazówkom.


  2019-07-24    14:12:45  
 

Małgorzata

Z calego serca polecam OSK Polska Jazda. zapisując się na kurs zależało mi przede wszystkim na tym, żeby jak najszybciej mieć cały proces za sobą. Teoria z Panem Andrzejem odhaczona w tydzień, ciekawie prowadzona  jazdy miałam z Panem Radkiem, dwa razy w tygodniu ok. tygodnia po zakończeniu teorii (duży plus za to). Pan Radek wymagający, ale dzięki temu doskonale przygotował mnie do egzaminu i teraz nie boję się jeździć po ulicach  No i przede wszystkim od rozpoczęcia nauki do zdania egzaminu minęły tylko 3 miesiące, po drodze ze świętami i nowym rokiem :)))


  2019-08-05     13:36:54  
  

Anna

Fantastyczni instruktorzy, którzy dużo wymagają i nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć. To dzięki nim nie boję się teraz wsiąść za kierownice. Uczą opanowania w każdych warunkach i jeśli zajdzie taka potrzeba to wielokrotnie pokazują jak wykonać manewr, aby dojść do perfekcji. Panie Radosławie dziękuję za konstruktywną krytykę, cierpliwość i nieoceniony humor :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA I Z CZYSTYM SUMIENIEM.


  2019-08-20  11:31:40  
  

Olha

Bardzo polecam szkole jazdy Poska Jazda. Super nauka od Pana Andrzeja i przez to egzamin teoretyczny z pierwszego razu zaliczony. Jazda była z Panem Tomaszem, jest wymagający, ale dla tego bardzo dobrze czułam się na drodze. Zawsze pomagał i nie dawał zapomnieć kurz teoretyczny , bardzo polecam jazdy z Panem Tomaszem. Egzamin zdałam z drugiego razu i to tylko dla tego, ze nie mogłam się sprawić ze stresem pierwszego razu i zapomniałam włączyć światła ) Pani Magdalena z biura jest tez extra pomocną i miła , która była ze mna w czas egzaminu i bardzo pomogła się sprawić ze stresem. Bardzo dziekuje wszystkim i ciesze się że byłam częścią takiego miłego zespołu  


  2019-09-01 14:42:19  
  

Karina

Bez wątpienia polecam szkołę Polska Jazda przy ul. Wapiennej. Pan Andrzej Guzik jest najlepszym instruktorem jak z teorii tak również z praktyki. Jest mega wymagający dzięki czemu egzamin jak teoretyczny tak i praktyczny są zdane za pierwszym razem. Pan Andrzej podczas jazdy sprawdza również wiedzę teoretyczną, zadaje pytania odnośnie znaków drogowych, pierwszeństwa itp. Uczy aż do skutku. Polecam jazdę z Panem Andrzejem. Stara się jak najlepiej dla kursanta, jak również dla jego bezpieczeństwa.
Osobne podziękowania dla Pani Magdy z biura, jest przesympatyczna i pomocna w każdej kwestii. Jeszcze raz się upewniłam, że zrobiłam dobry wybór.  


  2019-09-21 14:07:53  
 

Aleksander

Prowadzacy wykłady oraz instruktujący mnie Pan Andrzej Guzik perfekcyjnie przgotował mnie do egzaminu państwowego, który zdałem za pierwszym razem. Świetna integracja podczas wykładów miały pozytywny wpłw na przyswojenie podstaw zasady ruchu drogowego. Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i angażujący słuchacza. Podczas nauki jazdy panowała miła atmosfera. Kontakt z samą szkołą bardzo dobry, często smsa czy maila z odpowiedzia na moje pytanie otrzymywałem praktycznie od razu. Z czystym sumieniem moge polecić szkołe której zawdzieczam zdania  prawa jazdy za pierwszym razem.


  2019-09-27  10:08:32   
  

Aldona

Polecam szkołę gorąco! Ciekawe i mądre wykłady z teorii, dużo uwag praktycznych, filmików instruujących jak wykonywać popranie manewry, ale też pokazujących błędy, których należy unikać. Bardzo są pomocne. Dodatkowo wszystko podane w formie mobilizującej już w trakcie nauki teorii do myślenia, o tym co będzie później na drodze. Pełen profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości i wytrwałości w nauce praktycznej. Jeździłam z p. Andrzejem i p. Henrykiem, obaj godni polecenia. Nauka jazdy w miłej i spokojnej atmosferze, także z dużą dozą żartu. Cierpliwość i zdolności do mobilizacji ogromna! Świetne przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy już po egzaminie. Nie było też problemu z umawianiem jazd, ich częstotliwościowa i godzinami, włącznie z tym, że jazdy mogłam zaczynać o 6 rano, bo tak mi pasowało. Rewelacyjny też kontakt z p. Magdą z biura. Gorąco polecam! Swoim znajomym też poleciłam, i są zadowoleni. WARTO!


  2019-10-03   13:53:15  
  

Michał

Super szkoła jazdy. Pan Radosław nauczy każdego. Profesjonalizm i świetne podejście do kursanta.


  2019-10-21    00:29:35  
  

Grzegorz

Bardzo miła atmosfera dzięki czemu mozna wszystkiego spokojnie się nauczyć i zdać egzamin,wielkie dzięki dla instruktora który potrafił wytrzymać i naprawić moje błędy,dzięki temu egzamin został zdany za pierwszym razem bez większego wysiłku.


  2019-11-18   11:26:39  
  

Wiktoria

Świetna atmosfera, wykłady jak i jazdy z Panem Andrzejem Guzikiem na bardzi wysokim poziomie a jednocześnie wiedzą przekazywana w bardzo zrozumiały sposób. Bardzo polecam OSK Polska Jazda będzie to napewno dobry wybór


  2019-11-22  14:06:14   
  

Paweł

Szkoła zasługuje na polecenie, ze względu na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm instruktorów.
 Jestem szczególnie wdzięczny p. Andrzejowi Guzikowi, dzięki któremu zdałem egzamin praktyczny bezbłędnie, za pierwszym podejściem. P. Andrzej prowadzi wykłady teoretyczne oraz pełni funkcję instruktora.
 Zajęcia teoretyczne angażują uczestników i są prowadzone w ciekawy sposób, co ułatwia przyswajanie wiedzy. Warto dodać, że również podczas jazd miałem okazję rozszerzyć wiadomości z zakresu ruchu drogowego.
 Nigdy wcześniej nie prowadziłem samochodu, ale z czasem udało mi się oswoić z motoryzacją. P. Andrzej dbał o systematyczne postępy, chętnie wyjaśniał trudne kwestie i rzetelnie instruował mnie podczas jazd.
 Co tu dużo mówić? Warto zapisać się na kurs do Polskiej Jazdy.


  2019-11-26  07:04:05  
  

 Artur

Najpierw uczyłem się podstaw z jednym instruktorem. Byłem bardzo zadowolony. Całkowity profesjonalizm, bardzo przyjemna atmosfera. Pan Andrzej dbał o pogłębianie mojej wiedzy teoretycznej w trakcie praktyki, co pozwalało mi się w pełni zaangażować. Po umówieniu terminu egzaminu państwowego rozpocząłem szlifowanie z drugim instruktorem i w innym aucie, aby zwiększyć ilość doświadczeń. Pan Radek pomógł mi doszlifować parkowanie oraz zapoznać się lepiej z zaawansowanymi manewrami jak wyprzedzanie. Bez tego treningu dodatkowego nie zdałbym na bank. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie elastyczność w umawianiu się na spotkania. Miałem obawę, że po wyjeżdżeniu podstawowych godzin będę miał przerwę w jazdach przed egzaminem, ale tutaj instruktorzy wykazali się 100% zaangażowaniem i pomocą. Jeździłem w Sylwestra i zaraz po! Ku swojemu zaskoczeniu zaliczyłem egzamin za pierwszym razem, bez większych stresów. Serdecznie polecam osobom, którym zależy na wysokiej efektywności szkolenia.


    2020-01-03  14:56:19 
  

Ela

Super szkoła jazdy.Polecam Pana Radka i Jacka super instruktorzy.Zdałam za drugim razem.


  2020-01-13    20:12:15   
      
 

Adrian

Bardzo wszystkim polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy bardzo starają się aby kursant jak najlepiej jeździł samochodem i czuł się pewnie za kierownicą. Szybko trwają jazdy srednio 1,5 miesiąca, średnio 3 razy w tygodniu po 2 godziny, Instruktorzy DOSTOSOWYWUJĄ się do kursanta co do jazd co jest bardzo dużym plusem i dzięki temu kursant nie musi się stresować że nie będzie mógł. Jazdę można odwołać wcześniej bez żadnych komplikacji i żadnych sporów. Pracownicy szkoły to bardzo mili, uśmiechnięci oraz wyrozumiali pracownicy. Naprawdę wszystkim polecam. Szczególnie osobom takim którzy nigdy nie mieli styczności z samochodem. Każdy z instruktorów jest cierpliwy i wszystkiego potrafi nauczyć. Ja nigdy nie miałem styczności z samochodem a dzięki tej szkole jazdy czuję się pewnie za kierownicą. Obsługi samochodu uczą i służą dobrą radą oraz podpowiedziami co do samochodów. Jestem zadowolony że wybrałem tę szkołę przypadkowo ponieważ był to najlepszy z możliwych wyborów. POLECAM


2020-02-03         21:15:25
 

Sandra

Oczywiście daje 5 gwiazdek za wiedzę, kompetencje i umiejętności instruktorów. Wykłady teoretyczne jak najbardziej na 5+. W ciągu 30 godzin wykładowca zwrócił uwagę na istotne informacje, które każdemu ułatwią poruszanie się po drodze jako kierowca i nie tylko. Informacje teoretyczne zostały poparte filmikami, które nie są pobrane z Internetu a stworzone osobiscie przez instruktorów. Zatem wiedza idzie w parze z pasją. W trakcie jazd nie uczy się wyłącznie prowadzenia auta i czynności wymaganych na egzaminie, ale również reakcji na sytuacje występujące na drodze. Dzięki kursowi w tej szkole egzamin w Wordzie zdany za pierwszym razem. Serdecznie polecam osobą, które chcą zostać kierowcami ????


 2020-03-12     10:21:45
 

Natalia

Polska Jazda to 'niezła jazda' :) W zupełności polecam. Super atmosfera, dobre i trafne wskazówki od Instruktora Radka :)


2020-03-18       12:58:21  
  

Maja

Bardzo wszystkim polecam tą szkołę jazdy. Zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone przez pana Andrzeja bardzo profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze i świetnie przygotowały mnie do egzaminu państwowego. 30 godzin jazd zakończyłam z panem Radkiem bardzo szybko, również ze względu na atmosferę. Pan Radek przedstawił mi wszystkie trudne miejsca gdzie mogłabym się pojawić na egzaminie i zwracał uwagę jaki błąd mogłabym w danym miejscu popełnić, dzięki czemu jadąc dzisiaj na egzaminie po tej samej trasie wiedziałam czego powinnam unikać i jak się zachować. Oprócz tego miałam okazję pojeździć również z panem Henrykiem, który spędził ze mną ostatnie godziny przed egzaminem. Dzięki tej szkole jazdy zdałam teorie jak i praktykę za pierwszym razem! Warto!!!


2020-07-23        21:23:15  
  

Jakub

Bardzo dobra szkoła jazdy polecam każdemu. Teoria prowadzona przez P. Andrzeja bardzo profesjonalnie (teoria zaliczona na 74pkt). Jazdy miałem z trzema różnymi instruktorami (którzy nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć). P. Radek bardzo fajny człowiek jazdy w świetnej atmosferze, pokazuje jak w łatwy sposób zdać egzamin i się nim nie stresować. P. Jacek nie jest osobą niesamowicie rozmowną ale wie jak pokazać manewry i jak zdać egzamin. P. Henryk z tym instruktorem jeździłem tylko 4 h ale jak na 4 h to dowiedziałem się również dużo, 2 h jazd w dzień egzaminu które mnie rozruszały i potem mogłem na spokojnie przystąpić do egzaminu który zdałem za pierwszym razem. Podsumowując, teoria bardzo dobrze prowadzona, jazdy również bardzo dobrze prowadzone. Jeśli ktoś szuka szkoły jazdy gdzie będzie mógł spokojnie się nauczyć jeździć bez stresu to polecam.


2020-07-28      18:56:23  
  

Jan

Polecam wszystkim szkołę Pana Radosława ! Chciałem zdawać egzamin w innym mieście, ale dzięki Panu Radkowi zdecydowałem się zdawać we Wrocławiu. Nauce jazdy z nim towarzyszy bardzo przyjemna atmosfera połączona z przekazywaniem ogromnej wiedzą praktycznej bardzo pomocnej na egzaminie. Dzięki jego wskazówkom udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem choć wcześniej uważałem że to niemożliwe !!! Wszystkim, którzy nie wiedzą gdzie uczyć się jeździć tak żeby nauczyć się dobrze jeździć i ZDAĆ egzamin polecam Polską Jazdę i Pana instruktora Radosława !


2020-07-26     21:42:20  
  

Justyna

Polecam szkołę. Miła atmosfera i super organizacja począwszy od biura a na instruktorze skończywszy. Instruktor Andrzej Guzik prawdziwa skarbnica wiedzy, perfekcyjny, opanowany, spokojny, wyśmienicie przygotowany merytorycznie i praktycznie. Nauka jazdy z nim to prawdziwa przyjemność. Potrafi przekazać swoją wiedzę. To prawdziwy instruktor z powołania , miło wspominam moje jazdy, których bardzo dużo wyjeździłam, ale nie żałuje bo na prawdę było warto! :) Zawsze się zastanawiam skąd Pan Andrzej ma tyle cierpliwości, gdyż czasami zdarzały się sytuacje w których inny instruktor mógłby tą cierpliwość stracić, jednak Pan Andrzej Guzik zawsze ją miał. :) Nawet jak ja wiedziałam lepiej choć nie  miałam racji :)Zwraca uwagę na wszystko, ponieważ chce przygotować każdego do przepisowej ale przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Uczy wszystkiego na spokojnie, nie spieszy się jeżeli czegoś nie umiemy i powtarza z nami daną rzecz do momentu aż zrozumiemy. :) Niektóre rzeczy, które z pozoru czasami wydawały się trudne po wytłumaczeniu Pana Andrzeja Guzika okazały się proste. Jeżeli się zastanawiacie, którego instruktora wybrać, nie wahajcie się tylko wybierzcie Pana Andrzeja , miło również wspominam Pana Tomka Nawrockiego oraz pozostałych instruktorów .. Fantastyczna szkoła, przecudnowni ludzie. Niestety już koniec naszej wspólnej przygody, dlatego też dziękuję za owocną współpracę i ogrom pracy włożony ze strony szkoły, egzamin zdany.
Gwarantuje Wam, że nie pożałujecie swojej decyzji! :)


2020-08-08 10:58:53  
  

Ewelina

Polecam zapisanie się do OSK Polska Jazda! Pan Andrzej Guzik - prowadzący wykłady jest bardzo rzetelny, formuła spotkań jest różnorodna, zajęcia są ciekawe i treściwe. Pan Andrzej zwraca dużą uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze – zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Pan Andrzej jest bardzo cierpliwy i zaangażowany, atmosfera w samochodzie jest bardzo spokojna, miła i bezstresowa. Jedyne zastrzeżenie mogę mieć do czasu samego kursu, który według mnie trwał za długo - uwzględniając oczywiście ilość wyjeżdżonych przeze mnie godzin. Polecam zawsze nawet w ciemno wpisywać się w grafik na kilka tygodni do przodu – szczególnie przy planowaniu dodatkowych godzin - to pozwoli zachować płynność spotkań (zajęcia można zawsze bez konsekwencji odwołać). Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem ;). Pozdrawiam całą Polską Jazdę, Pana Andrzeja oraz przemiłą Panią Magdę z biura!

2020-08-14    22:46:51

Dodaj opinię

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Twoja opinia